Yedek Parça Trabzon

Taklit yedek parçalar, görsel olarak orijinal parçalara benzese de, zararlı maddeler içerebilmekte ve aracınıza zarar verebilmektedir.

Orijinal Ford ve Fiat yedek parçaları, çok daha sağlam ve kaliteli olduğu için aracınızı arızadan uzak tutar ve onu uzun süre keyifle kullanmanıza yardımcı olur.

Servis faturası, yedek parçanın ve gerçekleştirilen servis işleminin “garanti belgesi” niteliğini taşır Yedek parça garantisi, aşınmaya tabi parçalarda normal kullanımdan kaynaklanan aşınma ve yıpranmaları kapsamamaktadır.

Arslan Otomotiv ile aracınızın geleceğini sağlama alın

Servisimiz sadece üretici firmanın onayladığı işletme sıvılarını (motor yağı, şanzıman yağı, diferansiyel yağı, fren hidroliği, soğutma sıvısı vb.) kullanmaktadır.

Yedek parça ekibimiz tüm müşterilerimizin tam anlamıyla memnun olarak servisimizden ayrılmalarını sağlamak için çalışmaktadır.

Bunun içinde servisimizde daima orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Parça çeşitliliğimiz tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek niteliktedir.

Orjinal yedek parçanın avantajları her zaman güvenilir diğer parçalarla uyum içinde çalışması ve ekonomik olmasıdır.

Aracınız sizin için ne kadar önemli ise bizim içinde o kadar  önemlidir.

Arslan Otomotiv bol çeşidi ile adeta bölgenin yedek parça deposu durumundadır. Yedek parçada, orijinallik, bol çeşit, sürat ve uzmanlık alanlarında bir numara haline gelmiştir

Arslan Otomotiv Ford Orjinal Yedek Parçaları

  • Focus
  • Fiesta
  • Connect
  • Transit
  • Mondeo

Ford araçları yedek parçalarını Arslan Otomotiv’de bulabilirsiniz.Yorumlar kapatılmıştır.